Adana Deprem Bölgesinden Bildiriyorum

haykolik

Üye
Üye
sayın yoneticiler ve degerli üyeler ben engelli vatandasım adanadan yazıyorum depremden cok etkilendik ölülerimiz çok yaralılarimiz çok kayıplarımız çok bina altında kalanlarımiz yardım bekleyenerimiz çok sizllerden allah rızası için dualarınızı istiyorum adana cok zor durumda tabiki 10 ilimizde cok zor durumda tabiki herkesden dualarınızi bekliyorum ölenlere allahdan rahmet kalanlara göçük altinda kalanlara allahım acil şifalar versin inşallah bir an önce inşallah sag salim çıkarlar herkese teşekkür ederim

veli 1500

Üye
Üye
Allahtan bu elim depremde hayatını kaybeden kardeşlerime allah rahmet eylesin kalan kardeşlerimize sabır ihsan celil eylesin yaralarımıza şifa versin allah hepimiz emanetiz hepimize yardım eylesin devletimize zeval vermesin allaha emanet olun

septik

Editör
Editör
Depremde hayatlarını kaybeden tüm insanlarımıza Allahtan rahmet, yaralılarımıza şifa, sağ kalanlara sabır versin inşalAllah.
Allah yar ve yardımcınız olsun.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Deprem felaketinden etkilenen herkese geçmiş olsun. Vefat eden kardeşlerimize Allah Rahmet eylesin, yaralılarımıza acil şifalar dilerim.

Aşağıya Ekşi Sözlükten bir link yapıştırıyorum. Ne kadar güvenilir bir site emin olmamakla beraber; yine de belki bir ihtiyacı karşılar.
(Kalacak yeri olanları, misafir olmak isteyenleri buluşturuyor.)

Siteyi okuduğum ekşi girisi de :

elfsbl

Üye
Üye
Allah yardımcıniz olsun inşallah herkez sağ olarak çıkar herkezin başı sağolsun

Tekerlekli Sandalye