engelle evde bakım aylığı için eve gelen heyet evde neye bakar ?

çakıcı

Üye
Üye
Arkadaşlar benim ziraat hesabim vardi yardim ödemesini ona eklediler kartım da görünüyor ama hesaba aktaramıyorum da kullanamıyorum da ziraat mobilden nasil halledebilirim

Hzeyneb

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar , çocuğum tip 1 diyabetli çözger raporumuz mevcut ökgv ibareli, bu raporla sosyal hizmetlere basvurdum evde bakım aylığı için eve gelecek ler dendi.Merak ettiğim konu eve gelen heyet eve girip inceleme mi yapıyor neye bakıyor eşyalara beyaz esya vs. Önem arzedıyor mu bilgisi olan yazabilir mi ?bazıları içeri bile girmiyor

çakıcı

Üye
Üye
Eşyaya falan bakmiyor sadece prosedür gereği bi kac soru soruyor aynı evde mi yasiyorsunuz kaç kişisiniz vs.. gibi basit sorular hastanın odasına yatağına bakıyor ve gidiyor korkulcak bisey yok yani

deasn19

Üye
Üye
Eşyaya falan bakmiyor sadece prosedür gereği bi kac soru soruyor aynı evde mi yasiyorsunuz kaç kişisiniz vs.. gibi basit sorular hastanın odasına yatağına bakıyor ve gidiyor korkulcak bisey yok yani
E-devlet sisteminde evde bakım aylığı kaç gün önce belli oluyor? Maaş 15 de yatıyor ise eğer hangi tarihte Edevlet sisteminde gözüküyor?

Tekerlekli Sandalye