engelli rapor oranım ne olur

TASANS

Üye
Üye
sayın engelliler.gen.tr forumcuları sizlere simdiden teşekkür ederim ben 60 yas üzeri vatandasım engelli raporu alıp ötv ve kdv siz araç almak icin bir tam tesekküllü hastaneye müracat ettim islemlerimi tamamlayıp engelli raporu alacagım bölümleri tamamlayıp bölümlerden hastalıkla ilgili engel oranlarını aldım heyet rapor oranını bekliyorum ben aldıgım engelli oranlarını internetten balthazard engel oranı hesaplama uygulamaların dan cep tleefonunda play store dan engelli oranı heaplama uygulamalarından engelli raporu alacağım hastanedeki engelli raporu bölümümden hesaplattım internetteki cep telefonundaki hastanede saglık raporu bölümündeki toplam engelli raporu oranı hepsinde engel oranı farklı cıktı birbirini tutmuyordu forumcu arkadaslardan ricam hastaneden aldıgım engel oranlarını yazdım bu oranlara göre arkadaşlardan bu işin profosörlerinin engel oranının sonucunu hesaplayıp forumda yazarsa sevinirim hepinize tesekkür ederim sağlıklı günler dilerim hayırlı forumlar hastaneden bolumlerden aldıgım engelli oranları ENDOKRINOLOJI : diabetes mellitus tip 2 % 20 hiperlipidemi % 10 FIZIK TEDAVI boyunda kifoz % 35 ORTOPEDI kalcada avasküler nekroz % 6 UROLOJI üst üriner hastalıgı % 10 prostat vezikulo seminalis % 5 KARDIYOLOJI kah klas % 30 ht klas % 10 KALP DAMAR CERRRAHISI tıkayıcı damar hastalıgı % 30 PERIFERIK DAMAR CERRAHISI reynaud renomeni akrosiyanosiz % 29 60 YAS UZERI ENGELLU PUANI % 10

VeysiBey

Üye
Üye
daw sendrumlu kızım var yaşı 28 heyete girersek kaç rapor alırız vergiden muaf araba alabilirmiyiz teşekkürler..

Tekerlekli Sandalye