evde bakim maasi hk

terlikcidede03

Üye
Üye
sevgili yönetici abilerim babamin 100%100 raporun sūresi bitmek ūzere onumuzdeki ay evde bakim maasina basvurcaz hemde rapor yenilecek pankreast kalp pili takilmisti ameliyat yapamiyorlar bel fitigi ayaginda kireclenme ayakta sıvı bitmesi bu rahatsizliklar.eklendi acaba evde bakim maas alabilirmiyiz
bu pazartesi kurula gidicez
rapor bu suanki

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231003-144013_Drive.jpg
    Screenshot_20231003-144013_Drive.jpg
    480.6 KB · Görüntüleme: 122

septik

Editör
Editör
sevgili yönetici abilerim babamin 100%100 raporun sūresi bitmek ūzere onumuzdeki ay evde bakim maasina basvurcaz hemde rapor yenilecek pankreast kalp pili takilmisti ameliyat yapamiyorlar bel fitigi ayaginda kireclenme ayakta sıvı bitmesi bu rahatsizliklar.eklendi acaba evde bakim maas alabilirmiyiz
bu pazartesi kurula gidicez
rapor bu suanki
Geçmiş olsun. Bababınızın durumunda bir iyileşme yoksa, mevcut durumda ağır engeli devam edyordur. Diğer gelir gibi şartlarınıza bakılır uygunsa evde bakım maaşı bağlanır.

Timsah

Üye
Üye
Bizimki sisteme düşmüş islemler devam ediyor diyor 496 tl

Mstf09

Üye
Üye
Bez fıyat ları en uygunu 350 TL bu devlet insan aklıyla oynuyor, eskiden 240 TL verdigin de bez paketi 50 TL idi en az 3 paket alabilirdik şimdi 1 paket alabiliriz cok sacma

memo51

Üye
Üye
Bizde bankaya gönderilmeyi bekliyo diyo

HASAN ZOR

Üye
Üye
Bez fıyat ları en uygunu 350 TL bu devlet insan aklıyla oynuyor, eskiden 240 TL verdigin de bez paketi 50 TL idi en az 3 paket alabilirdik şimdi 1 paket alabiliriz cok sacma
İyi de bez parası 50 tl.olduğunda 240 tl.verirken iyiydi de şimdi devlet tukakamı oldu..bu nankörlüktür..Hiç vermese bez almıyacanmı...Allahtan korkun biraz..rabbena hep bana...siz devlete ne verdiniz bu güne kadar..

Mstf09

Üye
Üye
Devlete ne verdik mi?? Vergi verdik herşeyin vergisi ni misli misli alıyor sigaradan en kötü vergi kaç para alıyor, devleti kötüleyen yok sistem kötü, vermese diye bişey yok vericek vermek zorunda kendi cebinden vermiyor sonuçta gelişmek te olan ülkeyiz sözde ama battı ülke, tuzun kuru konuşuyor sun fos fos, kiralar 10 Bin benim aldıgım bakım aylıgı 5 bin nasıl olacak bu iş hadi askeri ücretli ler cocugu olanlar napsın kira mı ödesin karnını mı doyursun, yakalalık yapma burda tuzun kurduysa

lomanss

Üye
Üye
İyi de bez parası 50 tl.olduğunda 240 tl.verirken iyiydi de şimdi devlet tukakamı oldu..bu nankörlüktür..Hiç vermese bez almıyacanmı...Allahtan korkun biraz..rabbena hep bana...siz devlete ne verdiniz bu güne kadar..
Arkadaş haklısın evet devlet değil, hükümet sorumludur bu durumdan. Yanlış söylemiş arkadaş.. Bu hükümet sosyal devlet naraları atmayacakti. Sonradan bunu sulandırıp vatan, millet, Sakarya geyiği ile kafalarını kuma görmemezler. Sorumluluk hükümetindir. Ayrıca sen ne kadar memnunsun bulmiyorum ama çoğunluk değil,burada senin durumunda olmayanlar olabilir.

memo51

Üye
Üye
Iyide ben abicigime 4 paket kullaniyorum önceden para ödemiyodum simdi borclu kaliyorum üstelik evde birde annecigimede kullaniyorum hadi ona bir paket yetiyo tamam ama abim yüzde 98 agir engelli ve bezi devamli kirletiyo bir paket bez parasi ile 4 paket aliyorum nekadar adaletli demi bunu neden göz önünde bulundurmuyolar degistirmesem yara olur düsünüyorumda demekki size bir paket yetiyoda bu şekilde düşünüyorsunuz bize yetmedigi icin şikayetçiyiz buda suçmu
Ha birde abicigime sadece 1800 tl yetim maaşı veriyolar bununla kiramı ödiyelim dogalgazmı elektrikmi yada marketede yetmiyoki ha bide bezimiz var tanesi olmuş 500

Mstf09

Üye
Üye
Tuzu kuru abicim bunların var başka bir geliri vessyitesi burda ötüyor, araştırmak gerek, şükür le olacak iş degıl akıl mantıga sığacak seyler degıl artık bu şeyler engelli ve yakınları ne yesin çalışsa maaşı kesiliyor mantıksız şeyler yani

memo51

Üye
Üye
Bizim bez parası hala hesapta yok mesaj da geldi bir iş günü icerisinde hesaba geçecek diye cuma günü

Tekerlekli Sandalye