Gelir Araştırma Formunda Takıldığım Kısım

DeeJay

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar. Sosyal hizmetlere verilmek üzere gelir araştırma formunu ve tüm evrakların %90'ını hallettim. Fakat şu fotoda eklediğim yerde ne yapmam lazım çıkaramadım. e-devlette "herkesin" banka mevduat sorgulaması yapılması diyor.

Benim çocukların, engelli abimin, annemin falan e-devlet şifreleri yok. tüm bu kişilere ait şifreleri alıp bu sorgulamayı yapmam mı gerekiyor ? Hanede sadece benim ve babamın emekli maaşını aldığı hesabı var. e devlette ise benim birden fazla hesabım gözüyor. Çünkü memur olduğum için yıllar içinde sürekli bankalarımız değişiyordu. önce yapı kredi, sonra vakıf bank şimdi de iş bankası üzerinden maaşımız veriliyor. Onun dışında herhangi bir faiz geliri olan hiç bir hesabımız yok.
Ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim. İyi forumlar

sekobaba

Üye
Üye
ne kadar saçma bi şey 3 kuruş banka da paramız da mı olamayacak ne büyük gelir

DeeJay

Üye
Üye
çok saçma sapan iş yapıyorlar. arayıp sordum bana dedi ki evde 18 yaş üstü olan herkesin e-devletine girip mevduat banka sorgulaması yapılacak ve çıkan sayfanın ekran görüntüsü çıktısı alınıp dosyaya eklenecek dedi. ben de aynısını yaptım kuruma götürdüm.. ordaki de bunlara gerek yok dedi geri iade etti. kimsenin kimseden haberi yok

kolera

Üye
Üye
çok saçma sapan iş yapıyorlar. arayıp sordum bana dedi ki evde 18 yaş üstü olan herkesin e-devletine girip mevduat banka sorgulaması yapılacak ve çıkan sayfanın ekran görüntüsü çıktısı alınıp dosyaya eklenecek dedi. ben de aynısını yaptım kuruma götürdüm.. ordaki de bunlara gerek yok dedi geri iade etti. kimsenin kimseden haberi yok
Benim de başıma geldi,memlekete giderken gidip imza atıyorum dönüşte de telefonla döndüğümü haber veriyordum her sene bu böyle neyse geri döndüm aradım biz döndük diye tamam dediler aradan iki hafta geçti kurumdan aradılar döndünüz mü diye birbirlerinden haberleri yok

Tekerlekli Sandalye