Merhabalar kardeşimin yüzde 90 ağır engelli raporuna sosyal hizmetler itirazda bulunuyor solunum hastası cihaz kullanıyor denetlemeye gelmişler ayakta

çiçi2018

Üye
Üye
Merhabalar kardeşimin yüzde 90 ağır engelli raporuna sosyal hizmetler itiraz ediyor kardeşim kardeşim ilerü derecede solunum hastası cihazları var aynı zamanda kfozskolyoz hastası denetlemeye gelmişler ayakta görmüşler halbuki cihazından en fazla yarım saat ayrı kalabiliyor raporumuz 2018 tarihli sürekli ne yapabilirim bakım maaşını kestiler

Mehmet.00

Üye
Üye
Merhabalar kardeşimin yüzde 90 ağır engelli raporuna sosyal hizmetler itiraz ediyor kardeşim kardeşim ilerü derecede solunum hastası cihazları var aynı zamanda kfozskolyoz hastası denetlemeye gelmişler ayakta görmüşler halbuki cihazından en fazla yarım saat ayrı kalabiliyor raporumuz 2018 tarihli sürekli ne yapabilirim bakım maaşını kestiler
Raporu yenilemek istiyorlar bu kezde heyet tam bağımlı vermez bende Skolyoz hastasıyım akciğer tansiyonu var kanserle yarışıyor kısmı bağımlı verdi mahsus olarak artık zor

çiçi2018

Üye
Üye
Bizde gitmedik ç0nki raporumuz 2018 tarihli sürekli rapor bende itiraz dilekçesi yazdım bir ayağımız hastanede iki adımm yürüyemiyor on dakk ayakta görüyolar bınu yapıyorlar peki bu itiraza hastaneye gitmrdik rapor yenilemedik raporumuz geçersizmi sayılcak

çiçi2018

Üye
Üye
Raporu yenilemek istiyorlar bu kezde heyet tam bağımlı vermez bende Skolyoz hastasıyım akciğer tansiyonu var kanserle yarışıyor kısmı bağımlı verdi mahsus olarak artık zor
Siz yeniledinizmi raporu peki ben götüröedim kardeşimi maaşı kestiler bu işler nasıl oluyor bilmiyorum elimizdeki rapor geçersizmi olucak şimdi sürekli raporumuz üstelikte raporumuza ağır zihinsel engelli yazdığını idda etmişler gittim konuştum yönetmeliğimizde bu yaxıyor diyolar zihinsel engelimiz yok dilekçe yazdım cvb verirlermi bilmiyorum kendi yaxılarınıda iliştirdim gönderdim iadeli tahütlü çok şakınım ne yapacağımı bilmiyorum
Cvb yazdığınız için tşk edrim ben kardeşimi oksijen tüpü olmadan hastaneye götüremiyorym bile şu sıcaklarda beni zora sokuyorlar mevcut hastalığı ortada 10 dakka ayakta gördükleri için bunu yapmalarına çok üzüldük sürekli cihaz takıyor

Tekerlekli Sandalye