2024 Mart Ayı Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Timsah

Üye
Üye
Bu şahıs bakıcı felan değil sayin yöneticiler 3 gündür beni sinir hastası yaptı lütfen gereğini yapın 2016 dan beri bu sitede bunun gibisine rastlamadim

ekereman34

Üye
Üye
Bu şahıs bakıcı felan değil sayin yöneticiler 3 gündür beni sinir hastası yaptı lütfen gereğini yapın 2016 dan beri bu sitede bunun gibisine rastlamadim
Ben bakıcı değilim tırtıl bu kadar gerisin işte. 16 yıllık bakıcı para sevdalisi hasta kim bakıcı bilmez etmez zaten. Benim babam bakıcı benim sorumlum babam. Hasta olan benim. Okuman yazman olsa zaten sanal alemde vakit geçirmek yerine evladına sahip çıkarsın..
yine katılıyorum
Yine katıl @ahmet34
Vakit geçir burda paran yattı ya keyfin yerine geldi. Sorumlu olduğun hasta da yatağında bakım beklesin yardım beklesin. Sen ne anlar edersin. Zaten yarın ilk işin borç dağıtmak olacak. Erken yat uyu.

ekereman34

Üye
Üye
Devlet her zaman gizli olarak sitelerde inceleme yapar konu araştırılması yapar.
Siber emniyet devrede gezer her zaman. Elbet benim yazdığım konuları ve cevap veren kullanıcıları da incelemeye alarak yer tespitinde bulunarak ev takipi yaparak denetim sağlar. Ben tüm mesajlarımda devletin resmi gazetede yayınlanmış kuralını anlattım.
Kim ne demiş kim ne yapmış hepsini incelemeye alırlar.
16 yıllık bakıcı sorumlusu @Timsah ile @ahmet34 borç sevdalısını görmezden gelmez inşallah...

Timsah

Üye
Üye
Devlet her zaman gizli olarak sitelerde inceleme yapar konu araştırılması yapar.
Siber emniyet devrede gezer her zaman. Elbet benim yazdığım konuları ve cevap veren kullanıcıları da incelemeye alarak yer tespitinde bulunarak ev takipi yaparak denetim sağlar. Ben tüm mesajlarımda devletin resmi gazetede yayınlanmış kuralını anlattım.
Kim ne demiş kim ne yapmış hepsini incelemeye alırlar.
16 yıllık bakıcı sorumlusu @Timsah ile @ahmet34 borç sevdalısını görmezden gelmez inşallah...
Noldu senin yatmadi mi çok bilmiş sen merak etme bana gelmeye bile gerek görmüyorlar benim nasil bir anne olduğumu hepsi biliyor birdahs bana mesaj atma özelden de atma seni sikayet edersem gerisini sen düşün bi kop yakamizdan hadsiz

ekereman34

Üye
Üye
Noldu senin yatmadi mi çok bilmiş sen merak etme bana gelmeye bile gerek görmüyorlar benim nasil bir anne olduğumu hepsi biliyor birdahs bana mesaj atma özelden de atma seni sikayet edersem gerisini sen düşün bi kop yakamizdan hadsiz
Neden ben sana özel mesaj atarak küfür etmedim hakaret etmedim. Sen ne yaptın benim almış olduğum 17 günlük evde bakım aylığım ile dalga geçerek beni yalancı ilan ettin ve hakarette bulundun doğrumu?
Benim timsah nickine kertenkele demem suç sayılmaz şikayet sayılmaz doğrumu?
Devlet herşeyi görür merak etme sen takibinde de bulunur merak etme sen. 16 yıllık bakıcı sorumlusu görevindesin zaten..

ahmet34

Üye
Üye
Neden ben sana özel mesaj atarak küfür etmedim hakaret etmedim. Sen ne yaptın benim almış olduğum 17 günlük evde bakım aylığım ile dalga geçerek beni yalancı ilan ettin ve hakarette bulundun doğrumu?
Benim timsah nickine kertenkele demem suç sayılmaz şikayet sayılmaz doğrumu?
Devlet herşeyi görür merak etme sen takibinde de bulunur merak etme sen. 16 yıllık bakıcı sorumlusu görevindesin zaten..

bu yazıda kendi kendini itiraf etmiş oldu​

@deasn19 ile​

@ekereman34

aynı kişi oldugunu itiraf etti :)

Kocaeli_gebze

Üye
Üye
Kocaeli yattı.Bakin bu ayda ölmedik açlıktan ....
@ahmet34

Boş adamsin işte Boş.
Ben 1 saat önce söyledim sen yeni farkına vararak kendi kendine tatmin oluyorsun...
Beyler bu başlık sizin sidik yaristirma alanınız değil insanlar maaşları ile alakalı bilgi almak için buraya geliyor ama sayfalarca boş boş yorumlar yapmışsınız yeri değil

ahmet34

Üye
Üye
ayın 15 ınde herkesın aynı anda yatıyor
aslında sayfa acılmasına,herkesın tek tek yazmasına bıle gerek kalmadı...atm ye bakan parasınıda goruyor :)

Timsah

Üye
Üye
Arkadaslar hepinizden özür dilerim ama burda bir kisinin sorusuna insan gibi cevap yazdım bilgi paylaşmak adına olay buralara kadar geldi bir kişi hariç hepiniz hakkınızı helâl edin tekrar özür dilerim

Oğuz91

Üye
Üye
E devlette böyle bir yazı var bu ne demek oluyor Kayıt Getirilemedi! Sorgulanan TC Kimlik Numarasına ait Başvuru Bulunamamıştır! senelerdir bu maaşı alıyoruz bütün şartlara da uyuyoruz ramazan ayında bu yapılır mı
E devlette böyle bir yazı var bu ne demek oluyor Kayıt Getirilemedi! Sorgulanan TC Kimlik Numarasına ait Başvuru Bulunamamıştır! senelerdir bu maaşı alıyoruz bütün şartlara da uyuyoruz ramazan ayında bu yapılır mı
Kayıt Getirilemedi! Sorgulanan TC Kimlik Numarasına ait Başvuru Bulunamamıştır!

e_y_03

Üye
Üye

Kayıt Getirilemedi! Sorgulanan TC Kimlik Numarasına ait Başvuru Bulunamamıştır!
Bende aynı şekilde acaba maaşı mı kestiler bilgisi olan var mı arkadaşlar varsa cevap verirseniz sevinirim teşekkür ederim

Oğuz91

Üye
Üye
Bende aynı şekilde acaba maaşı mı kestiler bilgisi olan var mı arkadaşlar varsa cevap verirseniz sevinirim teşekkür ederim
Maaş kesilmemiş öğrendik ama bu nedir aklımız çıktı böyle bir açıklamamı olur sebebi ne bilmiyoruz henüz ama maaşı çektik bu aylık çok rahatladık bildireyim dedim.
Manisa yattı bu arada

e_y_03

Üye
Üye
Maaş kesilmemiş öğrendik ama bu nedir aklımız çıktı böyle bir açıklamamı olur sebebi ne bilmiyoruz henüz ama maaşı çektik bu aylık çok rahatladık bildireyim dedim.
Manisa yattı bu arada
Sizinki de Bi aynı şekilde devam ediyor arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye