2024 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

bahar&emine

Üye
Üye
Zorunma gitti Elif Altin ,gercekler canini yakar insanin sende kabuleneceksin susarsak seningibi azginlar dahada çoğalır bu ülkede hazir sizingibileri susturmusken geri hortlamak iyi olmaz
Zorunma gitti Elif Altin ,gercekler canini yakar insanin sende kabuleneceksin susarsak seningibi azginlar dahada çoğalır bu ülkede hazir sizingibileri susturmusken geri hortlamak iyi olmaz

Elif altin

Üye
Üye

Ne zoruma gidicek be senin gibi cahillerin yazdığını okumak istemiyorum o kadar sadece

Bi de gercekler canini yakar demis ya gerçekten sizin cahilliginizin faturasını ödemek zorunda kalıyoruz ya ben hiç bir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Neyse neydi cahille etmek.muhabbet sonucta her konuda fikri vardır.

Son düzenleme:

MustafaAli

Üye
Üye
Pazar mazar demediler yatırdılar bu da demek oluyor ki artık ayın 14ü sabitlendi, artık herkes kendini ona göre ayarlasın

bahar&emine

Üye
Üye
Ne zoruma gidicek be senin gibi cahillerin yazdığını okumak istemiyorum o kadar sadece

Bi de gercekler canini yakar demis ya gerçekten sizin cahilliginizin faturasını ödemek zorunda kalıyoruz ya ben hiç bir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Neyse neydi cahille etmek.muhabbet sonucta her konuda fikri vardır.
Benseningibi cahilin yazdığını okumak zorundamiyim peki , burasi senin platformun degil diye biliyorum herkes görüşünü yazabiliyor

Bi de gercekler canini yakar demis ya gerçekten sizin cahilliginizin faturasını ödemek zorunda kalıyoruz ya ben hiç bir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Neyse neydi cahille etmek.muhabbet sonucta her konuda fikri vardır
Benseningibi cahilin yazdığını okumak zorundamiyim peki , burasi senin platformun degil diye biliyorum herkes görüşünü yazabiliyor
Bende sizin gibilere hakimi helal etmiyorum ,

Oğuz91

Üye
Üye
Bak ne güzel yazıyorsunuz eleştiriyorsunuz sanki 2007 önce engellilerimiz taniyorlardida ,şimdiki hükumet onlarin verdiği hakları elinizden almış gibi ,ben önceki dönemde neler yaşadığımı iyi biliyorum şimdi engellilerimizi taniyan ve tanimasini da sağlayan bir hükumet var ,bazi konularda eleştirmekte haklisiniz madem yaptiniz daha iyisini de yazabilirsiniz diyebilirsiniz ,yukarda okuduklarima bakinca bunlari yazdim selamlar
ne güzel diyorsun hakkımızı aldı tabi eskiden gelir şartı mı vardı %92 fiziksel engelliyim ağır bakıma muhtaç ibaresi var raporumda o maaşı bana vermiyorsa kimseye vermeyecek o zaman siz o zaman uyanırsınız anca ucu size de dokunması lazım bütün engellilerin maaşı kesilmesi lazım o zaman belki ses çıkarırsınız ben mal mıyım eşya mıyım benim maaşımı kesiyorlar sonra çıkardıkları yasalarla 8 yılımı yediler 8 benim hiç mi ihtiyacım yok suriyelileri getirdi ya engellilerden keserek onlara yardım sağlanıyor bu yasa çıkalı 11 yıl oldu tam suriyelilerin geldiği zaman işe bak sen engelliden kes başkalarına yedir

Oğuz91

Üye
Üye
ne güzel diyorsun hakkımızı aldı tabi eskiden gelir şartı mı vardı %92 fiziksel engelliyim ağır bakıma muhtaç ibaresi var raporumda o maaşı bana vermiyorsa kimseye vermeyecek o zaman siz o zaman uyanırsınız anca ucu size de dokunması lazım bütün engellilerin maaşı kesilmesi lazım o zaman belki ses çıkarırsınız ben mal mıyım eşya mıyım benim maaşımı kesiyorlar sonra çıkardıkları yasalarla 8 yılımı yediler 8 benim hiç mi ihtiyacım yok suriyelileri getirdi ya engellilerden keserek onlara yardım sağlanıyor bu yasa çıkalı 11 yıl oldu tam suriyelilerin geldiği zaman işe bak sen engelliden kes başkalarına yedir
Bak bu yasaya rağmen ben yine o maaşı alırdım ama zeki arkadaşlar ne yaptı evde bakım maaşını bile gelire eklediler bunlar öyle zeki ki engellinin parasını nasıl keseriz derdindeler bunlara rağmen ekonomiyi batırdılar.

muhammet61

Üye
Üye
Merhaba ben başka bir konu hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olur musunuz
Hane halkı geliri hesabında hane de yaşayan kişilerin akrabalık derecesi önemli mi örneğin eşimin yengesi ve yiğeni bizde ikamet ettiklerinde onlarda hesaba girer mi

Yardımcı olursanız sevinirim

Tekerlekli Sandalye