2024 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

edo24

Üye
Üye
İstanbul hâla yatmadı 😠😠😠

edo24

Üye
Üye
Niye nankör oluyor adam ya, vatandaş olarak hakkını arıyor. Şu paraların sabit, belli bir yatırıldığı tarih olsa kötü mü olur ? Kimin keyfini bekliyoruz ?
aynen öyle kardeşim kendilerine gelince yüklü zam yaparlar bizlere gelince dilenci muamelesi yaparlar onlara göre çağ atlamışız hayal aleminde yaşıyorlar unutmayın mecliste mangal yapanlar bizlere şükredin diyemez biz onlara değil onlar bize muhtaç ama cahil insanlar olduğu sürece onlar daha çok semer vururlar

Oğuz91

Üye
Üye
Ah ah zamanında bende böyle kafadaydım aydınlanınca resmen uyandım nankör olmamız için o kişinin cebinden para vermesi lazım ülkenin hazinesi boşaltılmış ne nankörlüğü emekli sürünüyor engelli ve aileleri zaten sürünüyor kimin hak ederek kimin hak etmeyerek bu sosyal yardımları aldığı bile belli değil adaletsizlik almış başını gitmiş adamın oldu mu her türlü yardımı bağlarlar ister araban olsun ister evin bizde senelerce bu adaletsiz düzen düzeltilsin diye bekleyelim hala uyanamadınız be hala ben bu zamana en son seçimde bile akpye verdim ulen adamlar alay etti seçimden önce ne diyodular ne yaptılar haşat ettiler haşat milleti hala mı uyanamadınız yalancılıkla seçim mi kazanılır daha da ağır şeyler yazardım da resmen millete telefon dolandırıcılığı bitcoin dolandırıcığı gibi dolandırdılar temmuz da zam yapacaz dediler yapmadılar şimdi 4500tl emekli maaşı alan yeni zamla yine 7500 almaya devam edecek şaka gibi şaka yaz yaz bitmez sanki kendi cebinden veriyor da millet nankör olacak milletin parası o hazinedeki para milletin
Ah ah zamanında bende böyle kafadaydım aydınlanınca resmen uyandım nankör olmamız için o kişinin cebinden para vermesi lazım ülkenin hazinesi boşaltılmış ne nankörlüğü emekli sürünüyor engelli ve aileleri zaten sürünüyor kimin hak ederek kimin hak etmeyerek bu sosyal yardımları aldığı bile belli değil adaletsizlik almış başını gitmiş adamın oldu mu her türlü yardımı bağlarlar ister araban olsun ister evin bizde senelerce bu adaletsiz düzen düzeltilsin diye bekleyelim hala uyanamadınız be hala ben bu zamana en son seçimde bile akpye verdim ulen adamlar alay etti seçimden önce ne diyodular ne yaptılar haşat ettiler haşat milleti hala mı uyanamadınız yalancılıkla seçim mi kazanılır daha da ağır şeyler yazardım da resmen millete telefon dolandırıcılığı bitcoin dolandırıcığı gibi dolandırdılar temmuz da zam yapacaz dediler yapmadılar şimdi 4500tl emekli maaşı alan yeni zamla yine 7500 almaya devam edecek şaka gibi şaka yaz yaz bitmez sanki kendi cebinden veriyor da millet nankör olacak milletin parası o hazinedeki para milletin
Ayrıca bunlar seneler önce seneeeellleeer önce refah sözü vermedi mi hani o refah 2071de mi benim elimde de senet var zaten 2200e kadar yaşacağım

Mstf09

Üye
Üye
Seçimden evvel hani sigorta yapıcak yı bakıcılara, kazandı oda yalan oldu, zenginlerin cebine giriyor ihaleler le paralar, iş bilmeyeni torpille makam sahibi 3,5 yerden maas baglandıgı ülkeden ne bekliyorsunuz, evet böle nankör olucak sam olayım.

veli 1500

Üye
Üye
Allah şifa versin inşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin Saygılarımla

Mstf09

Üye
Üye
Allah şifasını versin muaberek aylar inşallah 🙏

bahar&emine

Üye
Üye
Bak ne güzel yazıyorsunuz eleştiriyorsunuz sanki 2007 önce engellilerimiz taniyorlardida ,şimdiki hükumet onlarin verdiği hakları elinizden almış gibi ,ben önceki dönemde neler yaşadığımı iyi biliyorum şimdi engellilerimizi taniyan ve tanimasini da sağlayan bir hükumet var ,bazi konularda eleştirmekte haklisiniz madem yaptiniz daha iyisini de yazabilirsiniz diyebilirsiniz ,yukarda okuduklarima bakinca bunlari yazdim selamlar

can68

Üye
Üye
Canımdan çok sevdiğim annem 86 yaşında infueza dan dolayı yoğun bakımda yatıyor. Allah rızası için dualarınızı eksik etmeyin. 😭
Bende şimdi hastaneden geldim annnem 85 yaşında 1 haftadır hastanedeyiz inşallah yakında taburcu olucak yüce Rabbim acil şifalar nasip eylesin anneciğine ve şifa bekleyen tüm hastalara

edo24

Üye
Üye
Canımdan çok sevdiğim annem 86 yaşında infueza dan dolayı yoğun bakımda yatıyor. Allah rızası için dualarınızı eksik etmeyin. 😭
EY ALEMLERİN RABBİ YA ŞAFİ İSMİNİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE ANNEMİZİN ŞİFASINI TEZ ZAMANDA VER DERTLERİMİZİN DERMANI SENDE SEN YETİŞ YA RABBİM 🤲🤲🤲

yziya

Üye
Üye
Gece 12 30 gibi hesaplarınıza bakın yatar...

Elif altin

Üye
Üye
Bak ne güzel yazıyorsunuz eleştiriyorsunuz sanki 2007 önce engellilerimiz taniyorlardida ,şimdiki hükumet onlarin verdiği hakları elinizden almış gibi ,ben önceki dönemde neler yaşadığımı iyi biliyorum şimdi engellilerimizi taniyan ve tanimasini da sağlayan bir hükumet var ,bazi konularda eleştirmekte haklisiniz madem yaptiniz daha iyisini de yazabilirsiniz diyebilirsiniz ,yukarda okuduklarima bakinca bunlari yazdim selamlar
Sus be

Tekerlekli Sandalye