2024 Şubat Ayı Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yatti arkadaşlar ve benim son maaşımdı tabi anacığım nurlar içinde yatasın kuzum arkadaşlar sizlerede tşkler bakım maaşlarinizı kime baktınız icin aldınızı tabi bilemem ama onlara gözünüz gibi bakın annenizde olsa babanizda olsa evladinizda olsa :( hakkınızı helal ediniz bana
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

serbetcimehmet

Üye
Üye
yatti arkadaşlar ve benim son maaşımdı tabi anacığım nurlar içinde yatasın kuzum arkadaşlar sizlerede tşkler bakım maaşlarinizı kime baktınız icin aldınızı tabi bilemem ama onlara gözünüz gibi bakın annenizde olsa babanizda olsa evladinizda olsa :( hakkınızı helal ediniz bana
başınız saolsun arkadasım, mevlam sabırlar versin , annenize de HZ ALLAH C.C rahmet diliyorum , mekanı cennet olsun inşallah

MehmetÇelik

Üye
Üye
Arkadaşlar bu ziraat bankası 5binin üzerini aynı gün vermiyor. Çekme limiti var Allah aşkına bu bankanın saçmalıkları gerçekten bitmiyor.

memo51

Üye
Üye
Başınız sağolsun mekanı cennet olsun

SERDAR@

Üye
Üye

Engelli evde bakım parası neden zamlı yatmadı? Yine 5097 lira olarak yatmış. 7608 lira olacağı açıklanmıştı ama az önce kontrol ettiğimde yine zamsız yattığını fark ettim. Sebebi nedir bunun?

Moderatörün son düzenlenenleri:

memo51

Üye
Üye

Engelli evde bakım parası neden zamlı yatmadı? Yine 5097 lira olarak yatmış. 7608 lira olacağı açıklanmıştı ama az önce kontrol ettiğimde yine zamsız yattığını fark ettim. Sebebi nedir bunun?
Kesilmiş olabilir

çağan_serin

Üye
Üye
Evet evde bakim ayligi icin kontroller basladi bakanliktan az once geldiler tekrar sorular dosyalar filan ayni islem yilda 2 kez oluyormu diye sordugumdada 3 kezde olabilir dedi. Verdikleri parayida almaya calisacaklar birseyler bulup.

memo51

Üye
Üye
Evet evde bakim ayligi icin kontroller basladi bakanliktan az once geldiler tekrar sorular dosyalar filan ayni islem yilda 2 kez oluyormu diye sordugumdada 3 kezde olabilir dedi. Verdikleri parayida almaya calisacaklar birseyler bulup.
Bizede 4 kere geldiler taşındığımız evi bildirdiğimiz halde gelcez bidaha dediler

Elif altin

Üye
Üye
Nereden biliyorsunuz milletin patates soğan yediğini herkes yediklerinin listesini sizemi bildiriyor, bir bakıma haklısın neredeyse her yemeğin içine soğan ve patates eklenir çokta lezzetli olur. Büyük ihtimalle sizin evde de veya hiç fark etmeksizin farklı mekan ve evlerde yediğiniz yemeklerin içinde de var o soğan ve patates, e ne oldu şimdi beyinde bir sıkıntı varmı ;) bence çok fazla takılıp merak etmeyin, günümüzde her gıdanın tadını alıyoruz az çok fark etmez. önemli olan Allahın verdiği nimete şükür etmek, patates soğan olsa bile
içilen sigaranın paketi olmuş 50 TL bir kişi ortalama sigaraya 1.500 TL para buluyorken bir ayda, sanırım istediğinide azda olsa yiyebiliyordur
Günümüzde ben her gıdanın tadını alamıyorum. Mesela kırmızı eti balik alamıyorum. Artık kilo fiyatından dolayı kuru fasulyeyi yada peynir tadını alamıyorum çok pahali cunki lor aliyorum daha uygun olduğu için. Ben yiyemiyorum arkadaşım. Sen bu maaşla ve ekomomiyle yiyorsan tebrik ederim ve afiyet olsun derim.

D.BULUT

Üye
Üye
Bakanlığın açtığı hesabı kapanan var mı? Benim maaş hesabım kapanmış.

yusuf-yemin

Üye
Üye
Kapanmadı 31 aralık görünüyor evde bakım maaşı bankanlığa kapanmadı 12 ay 2023 gözüküyor yeni maaş güncel değil
Kapanmadı 31 aralık görünüyor evde bakım maaşı bankanlığa kapanmadı 12 ay 2023 gözüküyor yeni maaş güncel değil
Edevlette
Edevlette güncel değil 12 ay gözüküyor edevlette
Bakanlığın açtığı hesabı kapanan var mı? Benim maaş hesabım kapanmış.
Kapanmadı edevlete 12 ay gözüküyor yenisi gözükmüyor edevlettemi sıkıntı var

yusuf-yemin

Üye
Üye
Edevlette evde bakım maaşı 31.12.2023 gözüküyor sizdede öylemi edevlette sorun var

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
site
arkadaşlar bir şey sorabilirmiyim benim oglum 24 yaşında ruhsal ve duygusal agır engelli raporu var şuanda oglum kendine gelmeye başladı raporunu ağır engelliden hafif engelliye geçirmem için ne yapmam gerekir 2. degişince evde bakım yardımını kestirebilirmiyim (geri isteme olurmu evde bakım parasını ) cevap yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Elif altin

Üye
Üye
site
arkadaşlar bir şey sorabilirmiyim benim oglum 24 yaşında ruhsal ve duygusal agır engelli raporu var şuanda oglum kendine gelmeye başladı raporunu ağır engelliden hafif engelliye geçirmem için ne yapmam gerekir 2. degişince evde bakım yardımını kestirebilirmiyim (geri isteme olurmu evde bakım parasını ) cevap yazarsanız sevinirim.
Rapor oranı düşünce maas kesilmiyor mu. Cunki.her yenileme de gidip kuruma beyan ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye