2024 Şubat Ayı Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memo51

Üye
Üye
Niğdede yattı bu hesabı kapatılan kardeşe yattımıki

Gülsüm kartal

Üye
Üye
yatti arkadaşlar ve benim son maaşımdı tabi anacığım nurlar içinde yatasın kuzum arkadaşlar sizlerede tşkler bakım maaşlarinizı kime baktınız icin aldınızı tabi bilemem ama onlara gözünüz gibi bakın annenizde olsa babanizda olsa evladinizda olsa :( hakkınızı helal ediniz bana

Kocaeli_gebze

Üye
Üye
yatti arkadaşlar ve benim son maaşımdı tabi anacığım nurlar içinde yatasın kuzum arkadaşlar sizlerede tşkler bakım maaşlarinizı kime baktınız icin aldınızı tabi bilemem ama onlara gözünüz gibi bakın annenizde olsa babanizda olsa evladinizda olsa :( hakkınızı helal ediniz bana
Hadi ya😔😔Allah mekanını cennet etsin sizede sabırlar versin inşallah üzülmeyin ölüm bu herkes için sırası gelen gidiyor gün gelecek aynı mesajı bizlerde paylaşacağız ama şimdi okuyunca burda gerçekten çok üzüldüm basınız sagolsun

drk42

Üye
Üye
Bu millet patates soğanla beslene beslene, protrin eksikliğinden beyinde kalmadı millette ya 😒
Bunu anlamak çok mu zor ya, bu forum bunun için açılmış, bununla ilgilenmiyorsan ne işin var burda ya, memuru emeklisi 1 saniye bile gecikmeden parasını alırken, senin benim param neden günlerce aksıyor, neden sabit bir günü yok, bizlere verilen para memur maaşlarının % 1' i bile değil. Hakkımızı aramayalım mı ? Bu site bunun için açılmış zaten. Nasıl bir kafaya sahipsiniz ya ? 😒
Nereden biliyorsunuz milletin patates soğan yediğini herkes yediklerinin listesini sizemi bildiriyor, bir bakıma haklısın neredeyse her yemeğin içine soğan ve patates eklenir çokta lezzetli olur. Büyük ihtimalle sizin evde de veya hiç fark etmeksizin farklı mekan ve evlerde yediğiniz yemeklerin içinde de var o soğan ve patates, e ne oldu şimdi beyinde bir sıkıntı varmı ;) bence çok fazla takılıp merak etmeyin, günümüzde her gıdanın tadını alıyoruz az çok fark etmez. önemli olan Allahın verdiği nimete şükür etmek, patates soğan olsa bile
içilen sigaranın paketi olmuş 50 TL bir kişi ortalama sigaraya 1.500 TL para buluyorken bir ayda, sanırım istediğinide azda olsa yiyebiliyordur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye