E-KPSS Çıkmış Sorular ve Yayınevleri

Ozanisius

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar;

Ben, bu yıl -2024- E-KPSS'ye gireceğim. Daha önceki yıllarda çıkmış soruları çözmek istiyorum. ÖSYM'nin web sitesine baktım ilk etapta. Ancak, tüm sınavın sadece yüzde 10'unu yayınlamışlar ÖSYM'nin web sitesinde. Piyasada var mı diye baktım. 3 yayınevi, farklı yıllarda çıkmış sorular diye kitap çıkarmış. Ancak, kimisinin baskısı yok. İnceleme şansım olamadı. Arkadaşlar, bu 3 yayınevi Yargı, Yediiklim ve Akıllı Adam. Bulursam bakacağım. Geçmiş E-KPSS'ler 2014, 2016, 2018, 2020 ve 2022. Siz incelediniz mi? Bu 3 yayınevi bu 5 yıldaki tüm sınavların sorularını basmış mı? Bulup alırsam, tüm sınav sorularını almış olur muyum? Birine baktım. Sadece 2018 ve 2020 E-KPSS soruları vardı mesela. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
@Ozanisius

Selam,

Aşağıya yapıştırdığım sitede eski kitapları/baskısı bitmiş olanları bulmanız olası; bir karıştırın bence.

Sınavda başarılar.

Ozanisius

Üye
Üye
@Ozanisius

Selam,

Aşağıya yapıştırdığım sitede eski kitapları/baskısı bitmiş olanları bulmanız olası; bir karıştırın bence.

Sınavda başarılar.

Çok teşekkürler. Nadirkitap'a da Kitantik'e de bakmıştım açıkçası :)

Selcuk52

Üye
Üye
Arkadaşlar yüzde 46 raporumu aldım,2 gün oldu,ekpss sınavına ne zaman girebilirim ne yapmam lazim lise mezunuyum yardımcı olun lütfen,ösym kayıt olmalimiyim

Tekerlekli Sandalye