Psikolojik ilaçlar böbreklere zarar verir mi?

Arkadaşlar biliyorsunuz kimyasal içiyoruz, ailem doktora sordu doktor ağrı kesici gibi bu ilaçlar dedi, ama ben inanmıyorum böbreği ciğeri vs iflas ettirdiğini düşünüyorum bu ilaçların kimyasal olmasından dolayı, sürekli bizim evde anlaşamıyoruz ilaç konusunda, böbreklerimi kaybedersem sizin ... dedim aileme, çünkü zaten ilaçların beni iyi ettiğini düşünmüyorum nitekim içsem de içmesem de bana göre aynı. ilaçların bırakıp deneyelim diyorum bir kere denemişler kötü olmuşum, ben ise onun denk geldiğini söylüyorum ve ilaç içtiğimde de öyle sorunlarım olduğunu söylüyorum. şimdi durumu çok iyi bayağı mesafe kat ettim ama ilaçları bırakamıyorum ve korkuyorum organlarımın erken iflas etmesinden ve bundan dolayı yeni engellerin çıkmasından.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Her ilacın yan etkisi vardır. En masum ilaç aspirindir o bile miğde kanaması yapar. Velakin şöyle düşün. Kalp hastasının doktor sana ilaç yazıyor sen bu ilaç bana yan etki yapar diye içmiyorsun ve kalp krizinden gidiyorsun. Düz mantıkla düşün. DR ilaç yazıyorsa içeceksin bu kadar basit. Bu sadece senin için değil hepimiz için geçerli bir dürüm.

Tekerlekli Sandalye